woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
ارس پن - توليد كننده بهترين در و پنجره دو جداره و UPVC
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :داريوش حقيقي
تاريخ: ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۴۵:۵۷

شركت ارس پن ارائه كننده انواع درب و انواع پنجره دو جداره  بر اساس بالاترين استاندارد هاي در سطح كشور و همچنين جهاني  در طرح ها و مدل هاي متنوع و همچنين در سايز هاي مختلف مي باشد. بخش فروش پنجره UPVC گروه ارس پن همه روزه در اسرع وقت آماده ارائه مشاوره و پاسخگويي به شما عزيزان ميباشد.

آشنايي با پنجره دو جداره  و مزاياي استفاده از آن:

پنجره دوجداره و درب هاي دوجداره علاوه بر زيبايي ظاهري و دادن شكلي مدرن و شكيل به نماي خانه هاي امروزي، مزيت هاي مثبت  متعددي را نيز شامل ميباشد. براي مثال ميتوان از اين موارد به جلوگيري از ورود صداهاي مزاحم در مناطق شهري و همچنين آلودگي و گرد غبار به داخل منازل و همچنين امكان تجاري  اشاره نمود. عدم اتلاف انرژي و گرما نيز از ديگر مزيت هاي پنجره و درب هاي دوجداره مي باشد كه كاربرد اين پنجره ها را به ويژه در مناطق سرد و يا گرم مانند جنوب و مركز كشور بسيار زياد كرده است.

پنجره دو جداره | پنجره Upvc

قيمت پنجره دوجداره upvc:

به صورت ساده ميتوان گفت كه قيمت پنجره دوجداره upvc را نمي توان بدونن داشتن اطلاعات اوليه و بدون دانستن ابعاد پنجره و تعداد گيره و بازشو هاي آن بطور دقيق محاسبه كرد چرا كه قيمت اين پنجره ها مستقيما به ميزان پروفيل و مواد اوليه مصرفي بر اساس متر طول و مقدار شيشه دو جداره مورد نياز بر اساس متر مريع و تعداد بازشوها و همچنين يراق آلات مورد استفاده در آن بستگي خواهد داشت. در مقاله ديگري تلاش خواهد شد تا به بررسي محاسبه قيمت انواع پنجره دو جداره با ابعاد مختلف پرداخته شود و همچنين به نحوه محاسبه قيمت و عوامل تاثير گذار در آنبه صورت كامل اشاره شود.

لازم به ذكر است كه قبل از محاسبه قيمت پنجره دو جداره حتما بايد به ۲ نكته توجه كنيم:

 • لازم است كه ابعاد پنجره به صورت دقيق اندازه گيري شده و بر اساس واحد ميلي متر گزارش شود.
 • از ابتدا نوع فريم پروفيل مصرفي كه ممكن است بازسازي يا نوسازي باشد مشخص شود.

دليل اين حساسيت در انتخاب فريم و اندازه گيري ها اين است كه پروفيل مصرفي براي تعويض يك پنجره كه قبلا از نوع آلومينيوم ،آهن، چدن و يا هر جنس ديگري بوده به پنجره دو جداره  با فريم پروفيل مصرفي براي ساخت پنجره براي ساختماني كه در حال ساخت مي باشد، با هم تفاوت داشته و در قيمت نهايي و تمام شده بسيار تاثير گذار مي باشد كه در اصطلاح پروفيل مصرفي تعويضي را فريم بازسازي و فريم پروفيل نوع دوم را فريم نوسازي مي گويند.

منبع: ارس پن - توليد كننده بهترين در و پنجره دو جداره و UPVC

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :داريوش حقيقي
تاريخ: ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۵:۵۶

درب و پنجره ترمال بريك و مزاياي استفاده از آن

درب و پنجره دوجداره ترمال بريك  را ميتوان از آخرين و نوين ترين  دستاوردهاي صنعت آلومينيوم سازي در حيطه مصالح ساختماني و دنيا در دنيا دانست كه در اين تكنولوژي نوين استفاده از يك لايه عايق داخلي در درب و يا پنجره باعث خواهد تا ارتباط ورق آلومينيوم با سطح بيروني و يا دروني قطع شده و انتقال دما صورت نپذيرد. از ديگر مزاياي استفاده از پنجره ترمال بريك مي توان به عايق بندي كامل و بدون درز فضاي محيط داخلي ساختمان اشاره نمود.

 

 درب و پنجره ترمال بريك و مزاياي استفاده از آن

 

محسوب مي شود كه در آن يك عايق باعث شده است تا ارتباط آلومينيومي از سطح بيروني با دروني قطع گردد. قابليت ديگر اين محصول عايق بندي صددرصدي فضاي دروني ساختمان است.

توضيحاتي درباره درب و پنجره ترمال بريك :

ميتوان گفت  در يك دسته بندي كلي دري و پنجره هاي دوجداره آلومينيومي به دو دسته بندي ساده و ترمال بريك عرضه مي شوند. پنجره هاي Thermal break(به معني شكست حرارتي) از جديدترين و نوين ترين تكنولوژي هاي پنجره هاي عايق در برابر حرارت مي باشند. به علت ضريب انتقال حرارت بالاي آلومينيوم، اين فلز گرما و سرما را به راحتي انتقال مي دهد. در پروفيل آلومينيومي ترمال بريك، دو قطعه آلومينيوم توسط تيغه هاي پلي آميد به هم متصل و دوجداره مي شوند. اين روش باعث عدم انتقال حرارت دراين نوع پروفيل مي شود. درسيستم ترمال بريك به دليل وجود لاستيك پلي آميد مابين جدار داخلي و خارجي پروفيل، امكان نفوذ گرما، سرما و لرزش را به صفر رسانده و امكان دو رنگ بودن نماي داخلي و خارجي را به وجود مي آورد. از جمله مزاياي پلي آميد مورد استفاده در اين نوع از پنجره ها مي توان از بالا بودن استحكام و طول عمر بالاي آن نام برد. در صورت استفاده از سيستم ترمال بريك در درب و پنجره ها 38% كاهش اتلاف انرژي حرارتي در فصل سرما و 32% كاهش اتلاف انرژي برودتي در فصل گرما، 28% كاهش مصرف سوخت، 20 % كاهش هزينه در سرمايه گذاري اوليه تاسيسات و به ميزان قابل توجهي از آلودگي صوتي جلوگيري مي شود. درب و پنجره هاي آلومينيومي، به صورت كشويي، لولايي و ترمال برك ، تك جداره و دوجداره قابل ساخت و استفاده هستند.

در تعويض پنجره هاي قديمي در و پنجره آلومينيومي داراي انواع مختلفي هستند:

نوع اول: نوع قديمي كه با ميلگرد به هم وصل ميشدن و آنها دو جداره نمي شدند. نوع دوم: پنجره دو جداره اس تي (ST) كه اين پنجره ها دو جداره ميشوند اما عايق بندي خوبي ندارند. نوع سوم: نسل جديد پنجره هاي آلومينيومي كه ترمال برك است و از مشخصات فني بسيار خوبي برخوردار است. پروفيل دو جداره ترمال برك (Thermal break)، پروفيل آلومينيومي است كه از طريق تيغه پلي آميد به هم وصل ميشوند و به صورت دو جداره در مي آيند كه همين باعث عدم انتقال حرارت ميشود، اتلاف انرژي در پنجره هاي ترمال برك نسبت به انواع پنجره هاي آلومينيومي بسيار كمتر است و در برابر حرارت عايق است. پروفيل ترمال برك به خاطر لاستيك پلي آميد كه بين جداره خارجي و داخلي آن ميباشد و توسط ماشين آلات پانچ ميشود و نفوذ گرما، سرما و لرزش و صدا را به حداقل ميرساند. پنجره هاي ترمال برك، از ورود آلودگي صوتي به داخل ساختمان جلوگيري ميكند. تسمه‌هاي پلي‌آميد كه از الياف شيشه متراكم و با قابليت تحمل بار و فشار و حرارت 300 درجه سانتيگراد مي‌باشد، علاوه بر موجبات پاس‌شدن مبحث 19 مقررات ملي ساختمان، اين امكان را مهيا مي‌سازد تا بتوان تنوع رنگ‌هاي متضاد نماي داخلي پنجره را از نماي خارجي آن ايجادنمود.  درب و پنجره ترمال بريك و مزاياي استفاده از آن  

مزاياي درب و پنجره آلومينيومي دو جداره ترمال بريك :

عايق حرارتي

عايق صوتي

قابل بازيافت و سازگار با محيط زيست

از نفوذ گرد و غبار جلوگيري ميكند.

غير قابل اشتعال بودن

عايق رطوبتي

زيبا و بسيار سبك است.

باعث صرفه جويي در مصرف انرژي است.

ايمن در برابر زلزله

مقاوم در برابر تغيير شكل و رنگ در برابر عوامل محيطي مثل تابش آفتاب.

مقاوم در برابر فشار باد

تنوع رنگ زياد

نصب و تعويض پنجره آسان است


جهت مشاهده قيمت پنجره  UPVC و يا قيمت پنجره آلومينيوم كليك نماييد. 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]